E-postsupport@turbok.boutique
Hjem /Snøfugl Forlag /Snøfugl Forlag Kvitvasken i Bergestein bok på norsk krim

-18%

Snøfugl Forlag Kvitvasken i Bergestein bok på norsk krim
Snøfugl Forlag Kvitvasken i Bergestein bok på norsk krim
Snøfugl Forlag

Snøfugl Forlag Kvitvasken i Bergestein bok på norsk krim

4.3 (3)
180,00 kr 147,66 kr

Krim fra Snøfugl Forlag på norsk. Kvitvasken i Bergestein av Ola Jonsmoen passer for voksne som liker norsk spenning.


På lager
- 1 +

Kjøp 2 eller 3 og betal mindre

· Gratis frakt fra 460,00 kr, ellers 92,00 kr 30 dagers returrett · support@turbok.boutique
13 solgt i dag.

Kategorier : Snøfugl Forlag

SKU : TUR-SNF-050

Beskrivelse

Snøfugl Forlag. Heftet bok på norsk. Sendes hjem på 4–7 virkedager.

Ola Jonsmoen legger handlingen til Bergestein. Boka følger et kvitvaskingsspor med lokale folk og penger i bevegelse. Du sparer 32 kroner mot 180 NOK.

Frakt 92 NOK. Fri frakt over 460 NOK. 7 dagers leveringstid og retur.

Ofte stilte spørsmål
Passer boka for unge lesere?

Den er skrevet for voksne krimlesere.

Funksjoner
  • Norsk krim fra Snøfugl Forlag

  • Kortformat som passer til kveldslesing

  • Format: heftet

  • Språk: norsk

  • Leveringstid: 4-7 virkedager

  • Selger: Turbok

4.3 (3)
5 1
4 2
3 0
2 0
1 0
Kundeanmeldelser
3
5.0
q***o
Verifisert
Spennende

Holdt meg våken litt for lenge i går, verdt det.

4.0
s**n
Verifisert

Drev fremover hele veien, ble fort ferdig.

4.0
y***h
Verifisert

Passelig spennende for en rolig helg.

Relaterte produkter
Vis alle
4.0 (1)
4.0 (1)
5.0 (1)
Betaling Vi godtar: Kredittkort · PayPal
Frakt over 460,00 kr

Ordrer over 460,00 kr sendes gratis. Vi sender over hele verden.

18% med TURBOK18

Koden TURBOK18 gir 18% rabatt. Den gjelder hele sortimentet.

Sikker betaling

Vi tar kredittkort og PayPal. Kassen er sikker.

Retur i 30 dager

Du returnerer i posten. Du betaler frakten ved retur.