E-postsupport@turbok.boutique
Hjem /Snøfugl Forlag /Snøfugl Forlag Sånn é é og litt til bok humor

-27%

Snøfugl Forlag Sånn é é og litt til bok humor
Snøfugl Forlag Sånn é é og litt til bok humor
Snøfugl Forlag

Snøfugl Forlag Sånn é é og litt til bok humor

250,00 kr 182,05 kr

Humorbok fra Snøfugl Forlag av Gunnar Albertsen. Små tekster på dialekt og norsk.


På lager
- 1 +

Kjøp 2 eller 3 og betal mindre

· Gratis frakt fra 460,00 kr, ellers 92,00 kr 30 dagers returrett · support@turbok.boutique
20 solgt i dag.

Kategorier : Snøfugl Forlag

SKU : TUR-SNF-279

Beskrivelse

Snøfugl Forlag, heftet utgave på norsk. Sendes hjem på 4-7 virkedager.

Boka samler korte stykker og betraktninger med trøndersk tone. Den passer til kveldslesing og lesetid i små porsjoner.

Du sparer mot 250 kr. Fri frakt over 460 kr, ellers 92 kr i frakt. 30 dagers retur.

Ofte stilte spørsmål
Er tekstene lange?

Nei, de er korte og passer til å lese litt av gangen.

Funksjoner
  • korte tekster til kveldslesing

  • trøndersk humor og dialekt

  • gavebok på norsk

  • Forlag: Snøfugl Forlag

  • Format: Heftet bok

  • Språk: Norsk

  • Sjanger: Humor

  • Forfatter: Gunnar Albertsen

  • Selger: Turbok

Relaterte produkter
Vis alle
Betaling Vi godtar: Kredittkort · PayPal
Frakt over 460,00 kr

Ordrer over 460,00 kr sendes gratis. Vi sender over hele verden.

18% med TURBOK18

Koden TURBOK18 gir 18% rabatt. Den gjelder hele sortimentet.

Sikker betaling

Vi tar kredittkort og PayPal. Kassen er sikker.

Retur i 30 dager

Du returnerer i posten. Du betaler frakten ved retur.